Kawasaki обзаводяться передовими технологіями

Новини - Мото
П'ятниця, 26 червня 2009, 19:06

Kawasaki 1400GTR

Якось історично склалося, що японська компанія Kawasaki рідко запроваджує технічні новинки, користуючись в основному перевіреними рішеннями. Але останнім часом в складі «зеленої команди» намітилися істотні зміни.
У модельній гамі модель 1400GTR є справжнім втіленням прогресу. Мотоцикл вже давно оснащується не тільки ABS, датчиками тиску в шинах, але й іншим «хайтеком» типу безконтактного ключа запалювання. Але мало того, з'явилася інформація, що Kawasaki 1400GTR може стати першим в світі мотоциклом, оснащеним системою «Night Vision». На передньому обтічнику монтуються два інфрачервоних датчика, які розпізнають об'єкти на відстані до 300 метрів. Досить корисно, враховуючи, що спортивно-туристичний мотоцикл рідко пересувається на невисокій крейсерській швидкості.
Другою новинкою буде система проекції інформації на візор мотоцикла. Спеціальний проектор буде передавати показання швидкості, оборотів та інших корисних даних на внутрішню сторону скла шолома. Правда шолом доведеться купувати спеціально для цього призначений, фірмовий.
Mike did the work here: essay for sale for medical papers.
 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022