Сьогодні 11 червня новий Citroen C3 був представлений в Україні

Новини - Новини в Україні
П'ятниця, 11 червня 2010, 13:55

Citroen C3У новому Citroen C3 зміни помітні неозброєним оком – лінія бічного скла виконана у хвилеподібній формі,  а лобове скло Zenith зроблено панорамним (воно доходить майже до центральної стійки кузова). Нові зміни торкнулись також інтер’єру авто, тут змінились комбінація приладів і рульове колесо. Також іншими стали блок клімат-контролю, магнітола і великий РК-дисплей. Що стосується багажного відсіку, то його об’єм складає 300 літрів, але це при піднятих спинках заднього сидіння.

На даний час новий Citroen C3 в Україні представлений тільки двома бензиновими модифікаціями, з 1.4 літровим двигуном потужністю 75 к.с. ( також 95 к.с.) і 1.6 літровим двигуном який видає 120 к.с.
Сама початкова комплектація Attraction коштує 14990 доларів США. Сюди входить: ABS, система екстреного гальмування EBA, подушки безпеки водія і переднього пасажира, електропідсилювач керма, бортовий комп'ютер, електропривід дзеркал, передні склопідйомники, панорамне вітрове скло Zenith, кондиціонер.


У більш дорожчій версії Citroen C3 Tendance за 16 420 доларів США до вище наведених модифікацій додадуться бічні подушки безпеки, можливість регулювання сидіння по висоті, аудіосистема з CD та Mp3 і можливістю управляння на кермі (мультимедійний руль).


Ця сама версія Tendance, але уже з автоматичною коробкою переключання передач і 1.6 Vti двигуном, буде доступна за ціною 20 720 доларів США. При такому двигуні Citroen C3 розганяється до «сотні» за 10,6 секунд, а витрати палива в місцевому циклі становлять 7,6 літрів палива на 100 кілометрів.

 

Джерело: автомобільний сайт Autoa.org

 

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022