Янукович пересаджує підлеглих з Мерседесів на Skoda

Новини - Новини в Україні
Четвер, 10 лютого 2011, 00:28

Значок SkodaАдміністрація президента пересяде з "Мерседесів" на автомобілі Skoda. Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента.

Так згідно з повідомленням, в грудні 2010 року Державною організацією "Автобаза Державного управління справами" були закуплені легкові автомобілі Skoda.

"Вибір для закупівлі саме цієї марки автомобілів продиктований передусім необхідністю максимально зменшити навантаження на бюджет. Адже це - машини економ-класу, які максимально відповідають критеріям відповідності ціни і якості, вартості технічного обслуговування", говориться в повідомленні.

Відносно автомобілів більш високого класу, які звільнятимуться в результаті закупівлі і введення в експлуатацію нової техніки, то вони використовуватимуться для обслуговування делегацій різного рівня. А після того, як вичерпають свій ресурс, будуть списані в установленому порядку.

"Реалізація цієї техніки на аукціонах чинним законодавством не передбачена", - підкреслюється в повідомленні. Слід зазначити, що рішення про закупівлю нових автомобілів приймалося з урахуванням фізичного і морального старіння значної частини наявної техніки. Крім того, технічне обслуговування автомобілів з пробігом в 300 тисяч і більше кілометрів - дуже затратно з точки зору економії бюджетних коштів.

Таким чином, чиновники адміністрації президента і Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, тепер їздитимуть на автомобілях економ-класу. Чиновники мають право користуватися в службових цілях і власним автотранспортом.

 

Джерело: delo.ua

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2021