Новини у світі
Двомісний електроскутер Lit C1, який ніколи не впаде (ВІДЕО)
Новини - Новини у світі
Середа, 13 червня 2012, 22:45

Lit C1Портал Autobild повідомляє, що каліфорнійський новачок автоіндустрії Lit Motors представив закритий електроскутер, який по аналогії з Segway сам зберігає рівновагу.

Хоча транспортний засіб Lit С1 стоїть всього на двох колесах, він не перевертається при бічних ударах. Це стало можливо завдяки гіроскопу, який, за словами виробника, обертається з частотою 12 тисяч оборотів в хвилину, автоматично перевіряє і при необхідності компенсує кут нахилу. У міні-форматах цей метод також використовується в смартфонах і планшетах, щоб настроїти дисплей залежно від нахилу і обертання пристрою.

 
Dartz випустить автомобіль за 7,4 мільйона доларів
Новини - Новини у світі
Четвер, 15 березня 2012, 09:24

Ризька фірма Dartz спеціально для клієнтів з Китаю розробить новий автомобіль, це буде аналог Hummer з подовженою базою. Ця модель дістане назву Black Dragon Prombron (з нагоди наступившого року Дракона Китаї).

Dartz заявляє, що згідно з дослідженням китайські покупці хочуть "щось масивніше і дорожче, чим у сусіда". Вони знайдуть те, що шукають, в Black Dragon Prombron - розкішному бізнес-лімузині, до якого навесні приєднається модель під недвозначною назвою Dictator.

 
Що буде з біопаливом в Латвії?
Новини - Новини у світі
Середа, 22 лютого 2012, 13:02

Галузь по виробництву біопалива в Латвії може повністю зникнути, так само як і цукрова галузь, повідомляє delfi.lv з посиланням на газету Dienas bizness.

Такий висновок виразили члени Латвійської асоціації виробників біопалива після того, як ознайомилися із стратегією розвитку енергетики до 2030 року, яке розробило Міністерство економіки.

 
Mоller Gruppen з Норвегії викупило латвійських автодилерів Volkswagen
Новини - Новини у світі
Середа, 22 лютого 2012, 12:52

VolkwagenАвтоторгове підприємство Mоller Gruppen з Норвегії викупило у германської Kittner group латвійських автодилерів, які торгують автомобілями компанії Volkswagen.

 
В наступному році вийде Lada Granta Sport
Новини - Новини у світі
Вівторок, 21 лютого 2012, 15:22

Значок ЛадаВ наступному році на ринок поступить спортивний варіант нового автомобіля Lada Granta Sport, який пропонуватиметься в декількох варіантах виконання. Новинка отримає спортивну зовнішність, новий мотор і приставку Sport до імені.

 


Сторінка 1 з 23
 
 
Autoa.org © 2009 - 2022