В Mitsubishi розповіли про нову генерацію Outlander

Новини - Новини у світі
Субота, 11 лютого 2012, 23:24

Новий Mitsubishi OutlanderКомпанія Mitsubishi опублікувала перше зображення і офіційні подробиці відносно серійного кросовера Outlander нової генерації, що дебютує у березні 2012 року на Женевському автосалоні.

Європейська версія новинки, яка з'явиться спочатку в Російській Федерації, а потім поступово рухатиметься у бік Європейського союзу, пропонуватиметься в моно і повнопривідних версіях з двома варіантами двигунів – 2-х літровим бензиновим MIVEC і 2,2 літровим MIVEC Clean Diesel. Обидва моторні агрегати стануть працювати в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою переключання передач і системою економії палива "Stop&Go".

З наступного року на ринки Європи Outlander вийде у гібридному варіанті, батареї якого можна буде заряджати від побутової розетки. Запас ходу нового автомобіля складе близько 800 кілометрів, а рівень викидів діоксиду вуглецю (CO2) складе 50 грамів на один кілометр.

Варто зазначити, що новий Mitsubishi Outlander отримає активний круїз-контроль, систему попередження про мимовільний перетин суцільної лінії розмітки, а також три ряди сидінь і електропривід дверей багажника.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2021