В наступному році вийде Lada Granta Sport

Новини - Новини у світі
Вівторок, 21 лютого 2012, 15:22

Значок ЛадаВ наступному році на ринок поступить спортивний варіант нового автомобіля Lada Granta Sport, який пропонуватиметься в декількох варіантах виконання. Новинка отримає спортивну зовнішність, новий мотор і приставку Sport до імені.

"Кожен зможе придбати Lada Granta Sport наступного року. Ми плануємо зробити так, щоб аналогічні версії зарядженої «Гранти» були в наявності в кожному автосалоні країни, і людина, що прийшла в автосалон Lada, могла вибрати, у тому числі і таку версію. Буде створено дрібносерійне виробництво в об'ємі приблизно 2,5 тисячі автомобілів", - розповів "Автосередовищу" керівник проекту Lada Granta Cup, член президії Російської Автомобільної Федерації Владислав Незванкин.

За його словами, "заряджена" версія самої бюджетної моделі Волжського автозаводу буде потужніша, цікавіша з точки зору керованості і зовнішнього вигляду, зокрема, з'являться аеродинамічні елементи. "Автомобіль матиме усі ті опції, які властиві зарядженим версіям автомобілям у всьому світі. У спортивної «Гранти» буде декілька версій: від невеликих доопрацювань Light - збільшення потужності до 130 кінських сил  - і версія "турбо", де буде майже 200-сильний двигун", - пояснив Незванкин.Джерело: autoconsulting.com.ua

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2021