Mоller Gruppen з Норвегії викупило латвійських автодилерів Volkswagen

Новини - Новини у світі
Середа, 22 лютого 2012, 12:52

VolkwagenАвтоторгове підприємство Mоller Gruppen з Норвегії викупило у германської Kittner group латвійських автодилерів, які торгують автомобілями компанії Volkswagen.

Mоller Auto Baltic купила усі частки капіталу Motors Latvia, Venta Motors і компанії нерухомості Miera auto, що володіє об'єктами в Ризі на вул. Краста. Таким чином це підприємство перейняло у Kittner group усі операції, пов'язані з торгівлею і обслуговуванням автомашин Volkswagen в Латвії, повідомляє delfi.lv з посиланням на bns.lv

У цю угоду включена також купівля у Kittner group 2-х земельних ділянок в Таліні і будівлі автоцентра Porsche в Ризі, на вул. Краста.

"Наша мета - в тісній співпраці з імпортерами і уповноваженими торговцями Volkswagen сконцентрувати сили на збільшенні ринкової долі Volkswagen і поліпшенні показників задоволеності клієнтів", - сказав Пол Сіверсен - глава MоllerGruppen.

За відомостями бази даних Lursoft, основний капітал Motors Latvia, що належить Heinz Wilke Autohandel, складає 807 тисяч латів, вона є власником Venta Motors з основним капіталом в 3 тисячі латів.

Власником Miera auto з основним капіталом в 334 тисячі латів являється Mоller Real Estate Baltic.


Джерело: автопортал Латвии

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2021