Двомісний електроскутер Lit C1, який ніколи не впаде (ВІДЕО)

Новини - Новини у світі
Середа, 13 червня 2012, 22:45

Lit C1Портал Autobild повідомляє, що каліфорнійський новачок автоіндустрії Lit Motors представив закритий електроскутер, який по аналогії з Segway сам зберігає рівновагу.

Хоча транспортний засіб Lit С1 стоїть всього на двох колесах, він не перевертається при бічних ударах. Це стало можливо завдяки гіроскопу, який, за словами виробника, обертається з частотою 12 тисяч оборотів в хвилину, автоматично перевіряє і при необхідності компенсує кут нахилу. У міні-форматах цей метод також використовується в смартфонах і планшетах, щоб настроїти дисплей залежно від нахилу і обертання пристрою.

Настільки ж дивовижні і технічні характеристики Lit C1 : заявлена максимальна швидкість дорівнює 190 км/год. Запас ходу складає більше 350 кілометрів. Два пасажири розташовуються один за одним. Зовнішній вигляд скутера дуже футуристичний - вузький, гладкий і з великими вікнами Lit немов зійшов з екранів фантастичних фільмів. Диски підсвічуються блакитним світлом, що зайвий раз підкреслює стиль. Засновник компанії Ден Саймон хоче вивести його з поточного стану прототипу в серійне виробництво до 2014 року. Ціни вже також названі - 24 тисячі американських доларів.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2021