Названо найкращі автомобільні марки в Європі

Новини - Новини у світі
Понеділок, 29 червня 2009, 19:17

Перевірка, тест стану автомобіля

Німецький автомобільний клуб ADAC опублікував свій рейтинг автомобільних брендів AutoMarxX. За словами представників ADAC, цей рейтинг відображає реальну ситуацію на автомобільному ринку Європи, так як AutoMarxX складається не тільки на основі опитування водіїв, але й на даних статистики поломок.
І згідно з останніми результатами AutoMarxX, найкращою автомобільною маркою в Європі зараз є Audi, яка зуміла зберегти своє перше місце. На другому вийшла BMW (в минулому році вона була тільки четвертою), а замикає трійку призерів Mercedes-Benz. Японська Toyota стала четвертою, далі йдуть Volkswagen і Skoda.
Методика складання рейтингу AutoMarxX наступна. Найбільше балів здатна принести надійність (одразу 30% у загальній оцінці). Далі за важливістю йде безпека (20%, оцінка грунтується головним чином на результатах краш-тестів EuroNCAP і рівнем оснащеності автомобілів різними системами безпеки), екологічність (15%), задоволеність покупців (15%), імідж (10%), частка ринку ( теж 10%).
При цьому варто відзначити, що в багатьох показниках Audi була далеко не перша. Наприклад, на думку покупців, кращий імідж у Porsche і BMW, найбільша частка ринку в Volkswagen, а в «екології» перемогли Toyota і BMW. Але завдяки гарному виступу на всіх «етапах» Audi зуміла вирватися на перше місце.
Кращі автомобільні марки за версією AutoMarxX:
1. Audi.
2. BMW.
3. Mercedes-Benz.
4. Toyota.
5. Volkswagen.
6. Skoda.
7. Honda.
8. Porsche.
9. Volvo.
10. Mazda.
 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022