Прем'єра нового Volkswagen Sharan відбудеться в березні

Новини - Новини у світі
Середа, 01 липня 2009, 16:11

Новий Volkswagen Sharan

Volkswagen почав тести зовсім нового покоління однооб'ємника Sharan, який повинен бути представлений широкій публіці вже у березні наступного року на автосалоні в Женеві. Нова модель буде створена інженерами Volkswagen самостійно - нагадаємо, що нині випущений Sharan був зроблений у минулому столітті разом з Ford. Але якщо Ford вже кілька років випускає нове покоління Galaxy, то Volkswagen як і раніше, продає старий автомобіль.
В основі Sharan виявиться серйозно модернізована платформа від моделі Passat. Ну а під капот цього автомобіля почнуть ставити дизельні двигуни об'ємом 2,0 л, які будуть видавати 140 к.с. або 170 к.с. Крім того, Sharan стане першим однооб'ємником у своєму класі, який отримає мотор об'ємом всього 1,4 л. Однак цей агрегат з наддувом видаватиме цілком пристойні 150 к.с.
Відразу треба сказати, що на випуску тільки одного Sharan німці не зупиняться. Після прем'єри цієї моделі варто очікувати появу мінівена під брендом Seat (швидше за все, його назвуть Alhambra) і під маркою Skoda.
 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022