Продаж нових фургонів Renault Master і Opel Movano розпочнеться у березні

Новини - Новини у світі
Вівторок, 26 січня 2010, 19:49

Новий фургон Opel MovanoФранцузька компанія Renault і німецький Opel об'єднали спільні зусилля зі створення нового сімейства комерційних автомобілів. Нові фургони побудовані на спільно розробленій платформі і вийшли трохи більші за своїх попередників. Французький варіант отримав ім'я Renault Master, а німецький - Opel Movano.

За повідомленнями офіційних осіб компаній, нові комерційні авто будуть випускатися в 29 варіантах кузова, включаючи чотири варіанти довжини кузова, три варіанти висоти даху, а також різні модифікації з одинарною або подвійною кабіною, повністю пасажирський автомобіль і навіть версії з відкритим кузовом. Вантажопідйомність автомобілів залежно від модифікації може досягти 2,5 тонни, а випускатися фургони будуть як з переднім, так і з заднім приводом.

Силовий агрегат для Renault Master і Opel Movano передбачений поки тільки один - це турбодизель робочим об'ємом 2.3 літра, але він буде випускатися в трьох варіантах потужності: 100, 125 і 150 кінських сил.

Старт продажів нових фургонів від Renault / Opel стартує навесні 2010 року. Першими такі авто зможуть придбати європейці.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022