Новий Citroen C3 з'явиться в наступному році

Новини - Новини у світі
Середа, 17 червня 2009, 12:55

Французька компанія Citroen уже почала активну фазу створення нового покоління хетчбека С3 - очікується, що прем'єра цієї моделі відбудеться в наступному році. Поки представники Citroen відмовляються давати які-небудь коментарі з приводу нової моделі, однак, французьким журналістам вдалося дещо дізнатися про нову модель. І навіть отримати перший малюнок нового С3.

хетчбек Citroen С3

Передбачається, що французькі дизайнери продовжать сміливі експерименти із зовнішнім виглядом своїх моделей. Зокрема, Citroen хоче зробити так, щоб 3- і 5-дверні хетчбеки відрізнялися не тільки наявністю додаткових дверей. Передбачається, що зовнішній вигляд цих машин буде зовсім різний (подібний прийом вже використовувався з Citroen C4). При цьому 5-дверний С3 буде виглядати більш консервативно (якщо це слово взагалі підходить до дизайну Citroen).
З технічної точки зору новий Citroen C3 не буде представляти щось незвичайне. В основі машини буде платформа від Peugeot 207, а під капот автомобіля почнуть ставити широку гамму силових агрегатів. В тому числі і двигун потужністю 175 к.с.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022