Модель Leaf марки Nissan найбільше зацікавила власників Toyota Prius

Новини - Новини у світі
Четвер, 10 червня 2010, 09:37

Електроавтомобіль Nissan LeafКомпанія Nissan і надалі продовжує активно готуватись до швидкого виходу моделі Leaf на всесвітній ринок. Компанія публікує цікаву інформацію, яка отримана в ході попереднього оформлення замовлень. Саме таку цікаву інформацію оприлюднив віце-президент північноамериканського підрозділу Nissan Motor. За його словами близько 75 тисяч запитів зроблених у відношенні до моделі Leaf в Північній Америці припадає на тих, хто зараз є власником автомобіля Toyota Prius. Фахівці стверджують, що на даний час не йдеться про те щоб Leaf серйозно вплинув на обсяг продажу гібрида Toyota Prius, але певна тенденція замітна вже зараз.

Експерти запевняють, що така цікавість з боку людей є цілком виправданою, адже з цим електромобілем людина піднімається на новий щабель, навіть порівняно з гібридом Toyota Prius. Японія відзначилась успішною кампанією по прийому попередніх замовлень. Там старт пройшов настільки успішно, що через два місяці керівництво заявило про виконання річного плану за обсягами продажів: 6 тисяч замовлень вже отримано.

Більше половини, а точніше 60 відсотків замовників електромобіля є  організації і корпоративні клієнти. Цікавим фактором стало те що 34 відсотки усіх покупців, що оформили попереднє замовлення на Leaf, старші 60 років. Маркетологи компанії Nissan були дещо здивовані таким результатом.

І ще одним цікавим фактом у Японії став розмір річних зарплат керівництва компанії Nissan. Японські видання повідомляють, що компанія на виплату платні 12 вищим чиновникам, включаючи президента, витратила 1 692 млн. ієн, тобто середній розмір - 141 млн. ієн на рік. Такими показниками не може похвастатись ні одна Японська компанія.  Наприклад,  Honda потратила на 21 вищого чиновника 1015 млн. ієн., а  Toyota Motor виплатила 38 своїм директорам лише 1 426 млн. ієн (середній розмір - 37,52 млн.).

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022