Alfa Romeo випустить кросовер

Новини - Новини у світі
П'ятниця, 11 червня 2010, 11:54

Кросовер Alfa RomeoНа сьогоднішній день Alfa Romeo не захоплює ринок кросоверів, але ця ситуація може кардинально змінитись протягом декількох років. Сержіо Маркіонне, керівник компанії Fiat, заявив що найближчим часом їхня лінійка автомобілей поповниться 5-ма новинками. Є велика ймовірність того, що серед цих п’яти авто буде кросовер. При виробництві цього паркетника італійцям допоможе їхній американський партнер концерн Chrysler.

Станом на теперішній час у компанії Alfa Romeo є лише один повнопривідний позашляховик - Matta. Ця модель створена на основі Jeep Willys і випускалась у середині XX століття.

Наступний позашляховик, який випустить Alfa Romeo, також буде створений на основі моделі з США. Кросовер дістане основу від Jeep Patriot і Jeep Compass, а щодо дизайну, то тут італієць буде виконаний в стилістиці з шоу-каром Alfa Romeo Kamal, який представлявся публіці в 2003 р.

 

Новий кросовер від Alfa Romeo на ринку буде конкурувати із такими моделями як BMW X3 і Audi Q5. Довжина нового авто буде приблизно 4,5 м, а ширина 1,8 м. Авто буде випускатись в декількох модифікаціях як з бензиновим так і з дизельним двигуном. Зараз вже відомо що бензиновий двигун буде об’ємом 3,6 літра з потужністю 290 к.с. Представники компанії Alfa Romeo заявляють що свою новинку вони представлять протягом 2-х років.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022