Нові спорткари від Aston Martin. Дати виходу!

Новини - Новини у світі
П'ятниця, 11 червня 2010, 12:44

Aston MartinНайближчими роками, а якщо точніше протягом 6-ти років британська компанія Aston Martin випустить шість нових моделей, точні дати виходу вже оголошені. Серед цих шести автомобілей будуть, як продовження вже існуючих моделей, так і дві новинки. Цими самими новинками стануть моделі Cygnet і Lagonda, повідомляє автомобільний портал Autoa.org

У наступному 2011–му році вийде оновлений спорткар Aston Martin DBS. Цей автомобіль отримає частково новий зовнішній вигляд, що придасть спорткару кращих аеродинамічних властивостей.

Також у 2011-му році надійде у продажу Aston Martin Cygnet. Основним призначенням цього  «малюка» буде зменшення на 20 відсотків показника рівня шкідливих викидів.

2013 рік стане важливим для компанії Aston Martin саме через вихід нового спорткару DB9. На сьогоднішній день про цей автомобіль нічого невідомо.

Aston Martin Vantage з’явиться у 2014-му році. Цей автомобіль багато в чому буде нагадувати DB9. У цьому самому році (2014-му) вийде кросовер Aston Martin Lagonda, який буде створений на основі платформи Mercedes-Benz GL.

У 2016-му році вийде оновлений спорткар Aston Martin Rapide, наразі про нього також нічого невідомо.

 

Джерело: автомобільний портал Autoa.org

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022