Нові моделі S-класу від Mercedes-Benz

Новини - Новини у світі
Понеділок, 28 червня 2010, 21:18

Mercedes-Benz S-класНімці заявили, що нове покоління S-класу від Mercedes-Benz дебютує через два роки, але вже зараз журналісти замітили активне тестування нових моделей, повідомляє автобазар Autoa.org Тестування наразі йде тільки нової начинки (нового мотору і платформи), яка схована під кузовом старої моделі.

Розробники на даний час не повідомляють характеристики нових двигунів, але вже зараз відомо що нова модель отримає систему стоп-старт і систему рекуперації енергії. Такі сучасні технології дозволять зменшити витрати палива на 24 відсотки, порівняно із старими моделями. Також стала доступною інформація, що старий 5.5 літровий двигун буде замінено на новий 4.6 л, який видаватиме 429 кінських сил.

Несподіванкою стала інформація, що  S-клас також буде оснащено дизельним двигуном 2.1 літри, який видаватиме 204 к.с. Ця модель дістане назву S250 CDI і на 100 кілометрів витрачатиме не більше 6 літрів палива. Менеджери з Mercedes-Benz запевняють, що така економна комплектація S-класу буде користуватись великим попитом. Також стало відомо що  Mercedes-Benz випустить гібрид, але ніяка інформація наразі не розголошується.

 

Джерело: сайт для авто Autoa.org

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022