Нова Opel Astra. З'явилися ФОТО салону

Новини - Новини у світі
Четвер, 18 червня 2009, 13:13

Нове фото Opel Astra

Opel опублікував перші офіційні фотографії «нутрощів» нового покоління Opel Astra - прем'єра цієї моделі запланована на вересень, а її продажа розпочнеться в грудні.
Як і очікувалося, салон нової Astra буде серйозно відрізнятися від старої моделі. Як запевняють самі представники Opel, це буде самий потужний стрибок вперед на шляху до преміум-класу за всю історію існування моделі (адже зараз всі прагнуть в «преміум»). І за якістю зборки та дорожнечею матеріалів обробки Astra буде не занадто сильно програвати більш крупній Insignia.

 

Крім того, нова Astra стала помітно більша за свого попередника, завдяки чому в салоні буде більше місця. Ну а під капот автомобіля, як і передбачалося, почнуть ставити бензинові двигуни об'ємом 1,4 л і 1,6 л потужністю від 100 к.с. до 180 к.с. в залежності від налаштування. Дизелі будуть мати обсяг від 1,3 л до 2,0 л (95 к.с. - 160 к.с.).
Нагадаємо, що нове покоління Opel Astra хочуть збирати в Санкт-Петербурзі на заводі General Motors. Не виключено, що перші Astra російської зборки з'являться в продажі вже у цьому році!

 

Нові фотографії Opel Astra

Фото салону нової Opel Astra

Фото салону нової Opel Astra

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022