Volvo представила і перейменувала універсал на базі S60

Новини - Новини у світі
Понеділок, 05 липня 2010, 16:56

volvo v60Компанія Volvo офіційно представила універсал S60 наступного покоління. Автомобіль, відповідно до раніше оголошеного плану керівництва шведського автовиробника з перейменування деяких моделей, отримав ім'я V60, а не V70, як раніше.


Доступ у багажний відсік, обсяг якого при піднятих сидіннях заднього ряду становить 430 літрів, здійснюється через задні двері шириною 1095 міліметрів. Підголівники крісел другого ряду можуть забиратися за допомогою електроприводу, а самі спинки у складеному стані будуть утворювати рівну підлогу. Крім того, обсяг багажника також можна збільшити, повністю склавши переднє пасажирське сидіння, яке продовжить вантажний майданчик для перевезення довгих предметів.


На європейському ринку універсал Volvo V60 буде пропонуватися з двома варіантами настройок підвіски - «стандартною» і «динамічною». Останнім з них, з більш жорсткими настройками і іншими амортизаторами, автомобілі стануть комплектуватися вже в стандартній комплектації, але тільки в Європі. За доплату на машину встановлять більш комфортне шасі. На інших ринках ці варіанти поміняються місцями - базовим стане «комфортний», а опціональним - «динамічний». Відзначимо, що для універсала також буде доступна адаптивна підвіска Four-C і система повного приводу, яка «в базі» з'явиться у версій T6 і D5.


Топова модифікація T6 буде комплектуватися трилітровим бензиновим турбодвигуном потужністю 304 кінські сили, який зможе працювати в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. За даними Volvo, з нуля до ста кілометрів на годину автомобіль з такою силовою установкою розженеться за 6,6 секунди і досягне максимальної швидкості 250 кілометрів на годину (обмежена електронікою). Середня витрата палива цієї машини складе 10,2 літра на сто кілометрів пробігу.


Дизельний варіант D5, найпотужніший серед агрегатів на «важкому паливі», отримає п'ятициліндровий 2,4-літровий 205-сильний (420 Нм) мотор з двома турбінами, який дозволить універсалу прискоритися до «сотні» за 7,9 як у версії з «механікою», так і з «автоматом». Максимальна швидкість незалежно від коробки передач - 230 кілометрів на годину.


Крім цього, в Європі для новинки буде доступно ще чотири бензинових (об'ємом від 1,6 до 2,0 літрів і потужністю від 150 до 203 кінських сил) і два дизельні агрегати, розвиваючих 115 (270 Нм) і 163 (400 Нм) кінських сили.


Очікується, що широкій публіці універсал Volvo V60 покажуть на моторшоу в Парижі. Продажі автомобіля в Європі почнуться восени.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022