Peugeot Citroen відродить марку Talbot

Новини - Новини у світі
Понеділок, 05 липня 2010, 17:25

Значок TalbotКонцерн PSA Peugeot Citroen може відродити марку Talbot для конкуренції автомобілів Dacia.

Успіх компанії Renault і її підрозділи Dacia не дає спокою іншим французам з PSA Peugeot Citroen. Європейські продажі румунського бренду йдуть успішно, але ж вкладень він зажадав зовсім небагато: платформа старого хетчбека Clio і переобладнання заводу, та трохи дизайнерських хитрувань, щоб зробити зовні не відразливі і недорогі моделі.

Проте у керівництва Peugeot і Citroen вже офіційно дозрів план з виведення на ринки країн, що розвиваються та Східної Європи двох бюджетних проектів, поки існуючих лише в абревіатурах М3 та М4. Продавати ці автомобілі будуть під забутим 20 років тому брендом Talbot.

Розмови про відродження марки зі складною історією ведуться вже давно, вперше про це заговорили ще в 2008 році, коли проект Renault Dacia тільки набирав обертів. Перші моделі можуть зійти з конвеєрів іспанського заводу в місті Віго в 2014 році, а в модернізацію підприємства вкладуть близько мільярда євро.

Ім'я Talbot вперше засяяло в 1905 році, коли британська фірма зайнялася імпортом французьких машин Clement-Bayard до Великобританії. Під час Першої світової війни марка випускала карети швидкої допомоги, в 1958 році бренд був куплений компанією Simca, а в 1967 останню прибрав до своїх рук концерн Chrysler. Проте в 1978 році компанія Peugeot викупила європейську частину Chrysler, а разом з нею і Talbot. Легкові автомобілі з такою назвою зникли в 1986 році, а найдовше, до 1992 року, протримався мінівен Talbot Express. Одними з найпопулярніших моделей марки Talbot були хетчбеки Samba (модель на базі Peugeot 104) і Horizon, хто знає, може, саме ці імена вирішать воскресити французи.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022