Оновлений Smart ForTwo

Новини - Новини у світі
Вівторок, 06 липня 2010, 16:10

Smart ForTwoКомпанія Smart сьогодні офіційно представила оновлені версії міських мікролітражок ForTwo, світова прем'єра яких відбудеться восени поточного року на моторшоу в Парижі. Автомобілі отримали лише незначні зміни в дизайні екстер'єру, начебто світлодіодних фар денного світла і 15-дюймових колісних дисків нового дизайну, а також модернізовану приладову панель і мультимедійну систему з 16,5-дюймовим екраном, вісьмома колонками і можливістю підключення зовнішніх пристроїв через USB-порт.

Крім того, для автомобілів Smart ForTwo пропонуватиметься новий варіант забарвлення кузова та оздоблення інтер'єру, система прихованого підсвічування інтер'єру, нове опціональне рульове колесо, а також інший центральний підлокітник. Додатково до цього, рестайлінговий «Смарт» отримає бічні шторки безпеки і подушки безпеки для захисту колін водія і пасажира. Також, крім мультимедійної системи з великим екраном, для машин буде доступна ще одна нова магнітола виробництва компанії Bosch.

Оновленню піддадуться і двигуни, пропоновані для автомобілів Smart. Перший з них - літровий трьохциліндровий бензиновий агрегат - отримає (у 60 - і 70-сильної версії) перепрограмований блок управління мотором, що дозволить поліпшити паливну економічність. За даними виробника, тепер «Смарти» будуть витрачати в змішаному циклі близько 4,8 літра бензину на 100 км.

Також модернізація торкнулася версії Brabus, для якої потужність двигуна була збільшена з 98 до 101 кінської сили.

Як повідомлялося раніше, для створення «Смарт» наступного покоління концерн Daimler планує залучити французько-японський альянс Renault-Nissan, який у квітні став стратегічним партнером німецького автогіганта. Очікується, що Daimler і Renault розроблять універсальну платформу, яка буде використовуватися як у новому Smart, так і в Renault Twingo майбутнього покоління.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022