Toyota вирішила зробити свої автомобілі якісніше

Новини - Новини у світі
Середа, 07 липня 2010, 22:45

Значок ToyotaКонцерн Toyota має намір в найближчі два роки розширити штат інженерів-випробувачів до однієї тисячі осіб, а також збільшити час розробки автомобілів.

Це повинно підвищити якість японських машин, заявив журналістам виконавчий віце-президент концерну Такеші Учіямада. Для того щоб робити більш надійні машини, японському автовиробникові доведеться значно збільшити витрати. Про яку суму йдеться, Учіямада не уточнив. Він тільки підкреслив, що заради поліпшення якості своєї продукції Toyota готова нести фінансові втрати.

За словами Учіямади, середній час, необхідний на розробку автомобіля для японського ринку, складає 24 місяці. Він може бути збільшений ще на один місяць у разі потреби. Раніше, головний інженер концерну Toyota Ренді Стівенс заявив, що компанія не має наміру збільшувати загальний час розробки нових моделей. За його словами, в Тойоті планують більше уваги приділяти безпосередньо тестування якості автомобілів - за рахунок скорочення тривалості інших етапів.

Крім того, Такеші Учіямада розповів, що заради поліпшення якості Тойоті доведеться піти шляхом спрощення, скоротивши число двигунів і модифікацій майбутніх моделей.

Рішення керівництва концерну Toyota приділити більше уваги якості своїй продукції було прийнято після чергового відклику автомобілів, що зачепив 270 тисяч машин Lexus і Toyota по всьому світу. Причиною проведення сервісної кампанії став дефект двигунів.

Раніше Lexus призупинив продаж нового гібрида HS 250h, а також відкликав 17 тисяч вже проданих машин через несправність бензобака, що може призвести до витоку палива.

Крім того, в даний час Toyota проводить сервісну кампанію з усунення дефекту педалі газу на дев'яти мільйонах автомобілів, які потрапили під відкликання по всьому світу в кінці 2009 - початку 2010 року. На початок липня фахівці концерну перевірили і відремонтували більше чотирьох мільйонів машин.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022