Toyota Prius залишається самим продаваним авто в Японії

Новини - Новини у світі
Середа, 07 липня 2010, 23:18

Toyota PriusЯпонська асоціація автомобільних дилерів (JADA) опублікувала дані по продажах легкових автомобілів з об'ємом двигуна більше 660 куб. см на внутрішньому ринку Японії в червні.

Однозначним лідером знову названий гібрид Toyota Prius, який залишається самим продаваним легковим авто в Японії чотирнадцятий місяць підряд.

Prius у червні розійшовся у себе на батьківщині накладом у 31 876 примірників, залишивши далеко позаду найближчого переслідувача і минулого безперечного лідера продажів - Honda Fit. Малолітражку Honda придбали в червні в кількості 15955 одиниць, таким чином, Prius зумів домогтися практично дворазової переваги.

Разом з цим відзначається, що зростання продажів Prius, у порівнянні з попередніми місяцями трохи знизився, але в найближчому майбутньому позиціям гібрида, мабуть, ніщо не загрожує. За шість місяців нинішнього року Toyota реалізувала в Японії 170 426 Prius, що відповідає приросту в 230% у порівнянні з тим же періодом минулого року. Тут, правда, варто відзначити, що третє покоління Prius з'явилося у продажу не з початку минулого року, тому враховані і дані по моделі другого покоління, яка має набагато скромніші показники, у порівнянні з наступником.

Як заявив представник JADA Юкіо Когосі (Yukio Kogoshi), експерти відзначають чітку тенденцію на зростання популярності гібридів у Японії, де покупці віддають перевагу все частіше компактним і економічним моделям з бензиновими двигунами.

Варто також відзначити, що успіх Prius на домашньому ринку має особливе значення ще й тому, що максимальний інтерес покупців у тій чи іншій моделі авто спостерігається лише протягом першого року з початку продажів, потім він досить різко йде на спад. Виняток - безперечні лідери ринку і свого сегменту, до яких, поза всяким сумнівом, тепер можна віднести третє покоління гібрида Toyota Prius.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022