У Росії стартують продажі нового Volkswagen Touareg

Новини - Новини у світі
П'ятниця, 09 липня 2010, 14:56

Volkswagen TouaregVolkswagen оголошує про початок прийому замовлень на новий позашляховик класу люкс - Touareg, продажуі якого стартують в кінці липня 2010 року.

У Росії новий Touareg буде представлений з трьома бензиновими і трьома дизельними двигунами. В якості базового бензинового мотора Volkswagen пропонує V6 3.6 FSI потужністю 249 к.с. - початкова вартість автомобіля складає 1,9 млн рублів. Також доступний форсований двигун V6 3.6 FSI потужністю 280 к.с., вартість якого становить 2,21 млн рублів.

Дизельний шестициліндровий двигун 3.0 TDI також пропонується в двох варіантах - потужністю 204 к.с. і 240 к.с.. Базова вартість Touareg з цими двигунами складе 2,08 млн і 2,21 млн рублів відповідно.

Найпотужніший двигун в лінійці - бензиновий V8 4.2 FSI - розвиває максимальну потужність 360 к.с.. Базова вартість Touareg з цим двигуном становить 2,88 млн рублів. Абсолютною новинкою в лінійці Touareg є двигун V8 4.2 TDI потужністю 340 к.с., оснащений системою безпосереднього вприскування Common Rail за аналогією з двигуном V6 TDI. Базова вартість Touareg з двигуном V8 4.2 TDI становить 2,9 млн рублів.

Всі двигуни Touareg оснащуються новою восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, яка є модернізованим варіантом шестиступінчастої АКП. Нова автоматична коробка передач розрахована на передачу крутного моменту двигуна до 850 Нм.

Мінімальна базова комплектація Volkswagen Touareg з бензиновими і дизельними двигунами V6 включає повний привід «4MOTION», гідропідсилювач рульового управління «Servotronic» із змінним ступенем посилення в залежності від швидкості руху, систему рекуперативного гальмування, зовнішні дзеркала з електрорегулюванням і електрообігрівом, електросклопідйомники спереду і ззаду, 8 динаміків, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль «Climatronic», багатофункціональний дисплей, денне світло фар, центральний замок з дистанційним керуванням та iн.

У стандартній комплектації безпеку водія і пасажирів забезпечують 3-точкові автоматичні ремені безпеки з преднатяжувачами і з регулюванням по висоті спереду, 3-точкові автоматичні ремені безпеки ззаду, фронтальні подушки безпеки для водія і переднього пасажира з можливістю деактивації подушки безпеки для переднього пасажира, подушки безпеки для захисту голови спереду і ззаду, включаючи бічні подушки спереду, асистент підйому/спуску (автоматичне утримання машини на місці при зупинці на ухилі і автоматичне пригальмовування при русі вниз).

Також в стандартне устаткування входить електронна система курсової стійкості (ESP), що включає антиблокувальну систему ABS plus, протибуксувальну систему ASR та електронне блокування диференціала EDS. Сім'ї з дітьми оцінять готові настановні місця для кріплення двох дитячих крісел на задньому сидінні системи ISOFIX та електронне блокування відкриття задніх дверей дітьми, кероване з місця водія.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022