Новий Kia Sportage з'явиться в Росії восени

Новини - Новини у світі
Понеділок, 12 липня 2010, 18:07

Новий Kia SportageНа заводі Kia Motors в Словаччині стартувало виробництво кросовера Sportage нового покоління. Модель покликана повторити успіх попередньої версії Sportage, що стала самим популярним автомобілем у своєму сегменті на багатьох ринках світу, включаючи Росію, зазначили в компанії.

Вперше новий Sportage був представлений на початку березня 2010 року на Женевському міжнародному автосалоні. Російська прем'єра новинки відбудеться 25 серпня, в перший день роботи Московського міжнародного автосалону, повідомляють журналісти Autoa.org

Повністю створений «з нуля» новий Sportage увібрав в себе новітні розробки корпорації Kia Motors. Образ автомобіля - плід роботи міжнародного колективу дизайнерів під керівництвом Пітера Шрайера. Зовнішній вигляд нового Sportage створювався в каліфорнійському дизайн-центрі Kia Motors, а інтер'єр розроблений у європейському підрозділі у Франкфурті.

Покупці нового Sportage зможуть вибирати з широкої лінійки двигунів, що включає як бензинові, так і дизельні агрегати, які агрегуються новими коробками передач - 5 - або 6-ступінчастими МКПП або 6-ступінчастим «автоматом».

Новий Kia Sportage буде представлений у двох версіях: з переднім приводом для тих, хто рідко залишає місто, і з повним приводом для водіїв, яким часто доводиться з'їжджати з гладкої дороги. У список опцій автомобіля входить система безключового доступу в салон, запуск і зупинка двигуна кнопкою, сучасний мультиформатний аудіокомплекс, панорамний люк на даху і ін.

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022