Менеджер з Volkswagen впевнений що електрокари не будуть купувати

Новини - Новини у світі
Понеділок, 19 липня 2010, 15:39

Значок VolkswagenКарл-Томас Нойман, що працює менеджером у концерні Volkswagen, впевнений що через 10 років більше половини автомобілів їхньої марки будуть і надалі оснащуватись бензиновими та дизельними двигунами, а електрокари складатимуть незначну частину. Карл-Томас Нойман не вірить нещодавно оприлюдненим результатам опитування, що до 2020 року половина автомобілів будуть працювати за допомогою електроенергії. Він повідомляє, що люди які робили такі опитування не врахували таких проблем для електроавтомобілів, як висока ціна і невелика дистанція проїзду на одній зарядці.

На сьогоднішній день лише одні акумулятори для електрокарів коштують від восьми до двадцяти тисяч євро, отже автомобіль з електродвигуном повинен коштувати не менше тридцяти тисяч євро, додав Карл-Томас Нойман. Середньостатистичний європеєць не зможе платити за авто більше тринадцяти тисяч євро, стверджує Нойман.

Автомобільний портал Autoa нагадує, що вже уряди багатьох країн надають різноманітну допомогу покупцям електрокарів. Наприклад, в Китаї нещодавно прийняли закон який забезпечує покупців електромобілів премією в розмірі від 10 до 20 процентів від вартості авто.

 

Джерело: пошук авто

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022