Вісім гіпоалергенних авто від Ford

Новини - Новини у світі
Вівторок, 20 липня 2010, 15:40

Ford Focus C-MAXПредставники компанії Ford повідомляють, що на сьогоднішній день 8 моделей авто їхньої марки успішно пройшли сертифікацію у незалежній організації TUV Rheinland по стандарту "Салон без алергенів". Нагадуємо, що головний офіс організації TUV Rheinland знаходиться в місті Кельні, Німеччині.

Ford це єдина компанія в світі, яка поставляє автомобілі, котрі відмінно проходять сертифікацію і повністю відповідають вимогам TUV Rheinland. Такі машини не містять у своїх салонах таких матеріалів, які могли б викликати алергічну реакцію. В компанії Ford першим автомобілем який успішно пройшов сертифікацію є модель C-MAX, повідомляє автомобільний сайт Autoa.org

Представники незалежної організації TUV Rheinland повідомили, як вони проводять тестування автомобілів по стандарту "Салон без алергенів". Під час такого тесту салон піддослідного авто проходить різноманітні випробування, метою яких є виявити наявність всіх можливих речовин і компонентів, які здатні викликати алергічну реакцію. Як нам повідомили кількість таких матеріалів і компонентів більше сотні. В авто проходять перевірку не тільки крісла, а й інші частини салону (ремні безпеки, рульове колесо і т.д.), які будуть мати безпосередній або тривалий контакт зі шкірою людини.

Також хочемо додати, що автомобілі Ford оснащуються високоякісними фільтрами салону, які перешкоджають попаданню пилу в салон автомобіля. З такими фільтрами водій і пасажири завжди будуть відчувати свіже повітря в салоні автомобіля, запевняють менеджери компанії Ford.

Джерело: autoa.org

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022