Оновлений Volkswagen Caddy представлять публіці в наступному році

Новини - Новини у світі
Четвер, 22 липня 2010, 23:11

Новий Volkswagen CaddyПредставники компанії Volkswagen ознайомили публіку з оновленою моделлю Caddy. Новий мінівен вийде у конфігураціях з 6-ма бензиновими і дизельними агрегатами, які в порівнянні з попередньою версією Caddy дозволять власнику зекономити до двадцяти відсотків палива. Усі ці шість двигунів будуть оснащуватись турбінами і системою прямої подачі палива. Із шести двигунів, чотири дизельні, які будуть виробляти потужність у 75, 102, 110 і 140 кінських сил відповідно. Решта двигунів, а їх два, будуть бензиновими по 75 і 102 кінські сили відповідно.

Оновлена модель отримала частково змінені задні ліхтарі та новий дизайн «свого лиця» (передньої частини), повідомляють журналісти Autoa.org

В салоні оновленого авто конструктори змінили рульове колесо і панель приладів. Приємною новинкою стало те, що до стандартної комплектації оновленого Volkswagen Caddy тепер входить нова система ESP, а також «біжучі» вогні денного світла.

В Європі вартість такого автомобіля буде коливатись в районі 13 тисяч євро. В Німеччині продажі оновленого Volkswagen Caddy почнуться у вересні цього року.

 

Джерело: autoa.org

 

 
 
Autoa.org © 2009 - 2022